28 juni 2025
14:00
Camping Polderland
Het is weer tijd voor het leukste singles event van het jaar! Alweer voor het 6e (!) jaar op rij organiseren we een fantastische dag / weekend op de camping in de polder! Kom je de hele dag of blijf je ook een nachtje kamperen?
Heb jij de zomer ook al een beetje in je bol? Eindelijk hebben we dan ons langverdiende lekkere zonnetje. En dat betekent…. Zomerkriebels. ☀️😎🩴 Zonder jas naar buiten of misschien wel blote benen…. Ken je dat gevoel? Voetjes in het gras….
Kom op 28 juni 2025 naar Camping Polderland en doe mee met SUP-en, kanoën of strijd tegen elkaar tijdens de games. We sluiten af met een heerlijke barbecue, kampvuurtje, wie wil mag blijven blijven slapen (van te voren te reserveren) en krijgt van ons een heerlijk ontbijtje.
Midden in de natuur en de polder van de prachtige Hoeksche Waard (nabij Dordrecht en Rotterdam) organiseren we ons jaarlijks outdoor event speciaal voor singles. Dit is dé plek om op een laagdrempelige manier een gezellige dag te hebben met andere singles. Niks moet, alles mag. Je kunt meedoen aan een lesje SUP-en, gaan kanoën of lekker op het droge blijven en meedoen aan de games. Aan het einde van de middag gaat de barbecue aan en later op de avond het kampvuur. En kom je van ver? Neem dan je tentje mee!
Voor iedereen vanaf 25 jaar: single, alleenstaand, vrijgezel, die zin heeft in een gezellige middag/avond samen met andere (on)bekende singles. Er is een beperkt aantal plekken, dus wees er snel bij! Of dit nu de eerste keer is (een leuke eerste kennismaking!) dat je meedoet aan een activiteit van Mingle the Single of misschien heb je al een paar keer eerder meegedaan, iedereen is welkom! Bijna iedereen komt alleen en dat is nou juist het leuke. Door de activiteiten die we gaan doen is het ijs meteen gebroken.
Je kunt je opgeven voor 2 uur SUP-en , leer alle fijne kneepjes van deze populaire activiteit onder leiding van een instructeur. Of kies je voor vrij kanoën door de prachtige kreken in de polder met andere singles onder leiding van een van onze hosts.
Blijf je liever op het droge? Ga dan de strijd aan met andere singles en speel mee Token to Travel, waarbij samenwerken, tactiek, concentratie en communicatie belangrijke onderdelen zijn.
Stap in de wereld van Token to Travel, gebaseerd op het populaire bordspel Ticket to Ride. In deze activiteit werk je in teams en begin je met een reeks korte spellen, allemaal in het teken van wereldreizen. Daarna start het hoofdspel: samen met je team probeer je de snelste route van A naar B te leggen met verschillende kleuren touwen. Maar… de touwen liggen niet zomaar voor het oprapen! Om ze te bemachtigen, moet je eerst tickets veroveren uit het Centraal Station. Ben jij de bewaking te snel af?
Na deze activiteiten is het tijd om op te frissen en lekker te genieten van een drankje. De ‘avondgasten’ sluiten aan. De barbecue wordt aangestoken. We zorgen voor fijne deuntjes op de achtergrond en als de zon onder gaat, gaat het kampvuurtje aan 😉
Zaterdag 28 juni 2025
12:00 – 14:00 uur Aankomst singles die 1 nacht overnachten
14:45 Inloop en ontvangst door Mingle the Single voor SUP-ers
15:15 Inloop en ontvangst door Mingle the Single Kanoërs & deelnemers games
17:00 Inloop gasten recreatie, borrel & barbecue
Borrelen & recreatie op de camping; volleybal, voetbal, pingpong, bordspelletjes etc. –
17:00 Terugkomst SUP-ers en Kanoërs – gelegenheid om op te frissen en de campinggast uit te hangen
18:00 Start barbecue
20:00 Borrelen – voor de liefhebbers, voetjes van de vloer – maar uiteraard kan er ook gevoetbalt of gevolleybalt worden, of gewoon gezellig kletsen, bordspelletjes, etc.
23:00 Einde avond, de overnachters mogen uiteraard gezellig blijven hangen bij het kampvuurtje 😉
Zondag 29 juni 2025
09:00 Ontbijt
10:30 Einde ontbijt, opruimen
12:00 Afscheid team Mingle the Single
16:00 Uiterlijk verlaten kampeerterrein
Locatie van het event
Ons Zomerkriebels event speciaal voor singles vindt plaats midden in de polder, in de uitgestrekte Hoeksche Waard, net onder de rook van Dordrecht en Rotterdam, op Camping Polderland (Platte Schenkel 1a, ’s Gravendeel). We hebben hier ons eigen kampeerterein! Er is voldoende parkeergelegenheid. De camping is vrij basic, er zijn toilet-, douche- en afwasfaciliteiten. Carpoolen kun je regelen via onze community!
Niet inclusief:
We hebben 4 type kaarten voor deze dag + een extra kaart om te blijven overnachten alleen zaterdagnacht, er is een beperkt aantal plekken, dus wacht niet te lang:
Dagtickets Zaterdag 28 juni 2025:
– Man óf vrouw alleen recreatie, barbecue en borrel (vanaf 17:00 uur)
– Man óf vrouw begeleid Kanoën, recreatie, barbecue en borrel
– Man óf vrouw begeleid SUP-en, recreatie, barbecue en borrel
– Man óf vrouw Games, recreatie, barbecue en borrel
–> Aan te vullen met één overnachtingen op de campsite en de volgende ochtend een heerlijk ontbijtje 🙂 ook al slaap je met meerdere personen in een tentje of caravan, dien je allemaal zo’n extra erbij te kopen van € 24,95 (incl. ontbijt op zondag)
De dagtickets zijn inclusief: bbq op zaterdag, gemiddeld 2 alcoholische drankjes en 3 frisdrankjes p.p., koffie/thee en onbeperkt water zijn de gehele dag inclusief!
We streven naar een gelijke man/vrouw verdeling, maar het kan natuurlijk iets afwijken. Een paar dagen voor het evenement ontvang je van ons een mail met uitgebreide informatie!
Is de activiteit die je had willen kiezen vol? Stuur ons dan een mailtje om op de wachtlijst te komen!