Zomerkriebels singles event – weekend 28-30 juni 2024 – Camping Polderland

Evenementdatum:

29 juni 2024

Locatie van het evenement:

Camping Polderland, Platte Schenkel 1a

Evenementbeschrijving

Heb jij al ZOMERKRIEBELS?

Het is weer tijd voor het leukste singles event van het jaar! Alweer voor het 5e (!) jaar op rij organiseren we een fantastische dag / weekend op de camping in de polder! Kom je een dag, een nacht of een heel weekend?

Heb jij de zomer ook al een beetje in je bol? Eindelijk hebben we dan ons langverdiende lekkere zonnetje. En dat betekent…. Zomerkriebels. ☀️😎🩴 Zonder jas naar buiten of misschien wel blote benen…. Ken je dat gevoel? Voetjes in het gras….

Kom op 29 juni 2024 naar Camping Polderland en doe mee met SUP-en, kanoën of strijd tegen elkaar tijdens de games. We sluiten af met een heerlijke barbecue, kampvuurtje, wie wil mag blijven blijven slapen (van te voren te reserveren) en krijgt van ons een heerlijk ontbijtje.

Midden in de natuur en de polder van de prachtige Hoeksche Waard (nabij Dordrecht en Rotterdam) organiseren we ons jaarlijks outdoor event speciaal voor singles. Dit is dé plek om op een laagdrempelige manier een gezellige dag te hebben met andere singles. Niks moet, alles mag. Je kunt meedoen aan een lesje SUP-en, gaan kanoën of lekker op het droge blijven en meedoen aan de games. Aan het einde van de middag gaat de barbecue aan en later op de avond het kampvuur. En kom je van ver? Neem dan je tentje mee!

Voor wie?

Voor iedereen vanaf 25 jaar: single, alleenstaand, vrijgezel, die zin heeft in een gezellige middag/avond samen met andere (on)bekende singles. Er is een beperkt aantal plekken, dus wees er snel bij! Of dit nu de eerste keer is (een leuke eerste kennismaking!) dat je meedoet aan een activiteit van Mingle the Single of misschien heb je al een paar keer eerder meegedaan, iedereen is welkom! Bijna iedereen komt alleen en dat is nou juist het leuke. Door de activiteiten die we gaan doen is het ijs meteen gebroken.

Wat gaan we doen? In het water of op het droge: SUP-en, kanoën of strijd tegen elkaar tijdens de games

Je kunt je opgeven voor 2 uur SUP-en , leer alle fijne kneepjes van deze populaire activiteit onder leiding van een instructeur. Of kies je voor vrij kanoën door de prachtige kreken in de polder met andere singles onder leiding van een van onze hosts.

Blijf je liever op het droge? Ga dan de strijd aan met andere singles en speel mee met onze games, waarbij samenwerken, tactiek, concentratie en communicatie belangrijke onderdelen zijn. Je hoeft voor deze spellen geen enorm uithoudingsvermogen te hebben. We spelen in teams van 6 tegen elkaar (afhankelijk van het aantal aanmeldingen), leuke toegankelijke spellen waarbij je elkaar dus echt wat beter leert kennen en meer over elkaar te weten komt. Lekker buiten bezig zijn!

Na deze activiteiten is het tijd om op te frissen en lekker te genieten van een drankje. De ‘avondgasten’ sluiten aan. De barbecue wordt aangestoken. We zorgen voor fijne deuntjes op de achtergrond en als de zon onder gaat, gaat het kampvuurtje aan 😉

Je kunt kiezen uit een heel weekend, één nacht of alleen de zaterdag. Het volledige programma:

Vrijdag 28 juni 2024
16:00-20:00 uur inchecken voor singles die het hele weekend blijven, tent opzetten en installeren

19:00 uur pizza night en gezellig samen zijn bij het kampvuur

Zaterdag 29 juni 2024
9:00 uur het ontbijtje staat klaar voor de kampeerders

– vrij ochtend programma, lekker chillen, spelletjes doen, etc.

12:00 – 14:00 uur  Aankomst singles die 1 nacht overnachten
14:45  Inloop en ontvangst door Mingle the Single voor SUP-ers
15:15   Inloop en ontvangst door Mingle the Single Kanoërs & deelnemers games

17:00   Inloop gasten recreatie, borrel & barbecue
Borrelen & recreatie op de camping; volleybal, voetbal, pingpong, bordspelletjes etc. –
17:00   Terugkomst SUP-ers en Kanoërs – gelegenheid om op te frissen en de campinggast uit te hangen
18:00   Start barbecue
20:00   Borrelen – voor de liefhebbers, voetjes van de vloer – maar uiteraard kan er ook gevoetbalt of gevolleybalt worden, of gewoon gezellig kletsen, bordspelletjes, etc.
23:00   Einde avond, de overnachters mogen uiteraard gezellig blijven hangen bij het kampvuurtje 😉

Zondag 30 juni 2024

09:00  Ontbijt en ochtendgymnastiek/yoga voor de kampeerders
10:30  Einde ontbijt, opruimen
12:00  Afscheid team Mingle the Single
16:00  Uiterlijk verlaten kampeerterrein

 

Een super leuke activiteit waarbij je komt voor de gezelligheid en andere singles en vrijgezellen van je leeftijd ontmoet! Laagdrempelig en ontspannen op de camping!

Locatie van het event

Ons Zomerkriebels event/weekend speciaal voor singles vindt plaats midden in de polder, in de uitgestrekte Hoeksche Waard, net onder de rook van Dordrecht en Rotterdam, op Camping Polderland (Platte Schenkel 1a, ’s Gravendeel). Er is voldoende parkeergelegenheid. De camping is vrij basic, er zijn toilet-, douche- en afwasfaciliteiten. Carpoolen kun je regelen via onze community!

Wat is inclusief?

  • Warme ontvangst, organisatie (en activiteitenbegeleiding) door het te gekke team van Mingle the Single
  • Super leuk gezelschap van genoeg andere singles die het ook gezellig vinden om op de camping te zijn, en/of sportief zijn
  • Onbeperkt snacks, fruit, hapjes en gemiddeld 2 alcoholische drankjes (bier, wijn) 3 frisdrankjes, koffie, thee en onbeperkt water
  • Barbecue bestaande uit vlees, vis, diverse salades, rauwkost, brood, smeersels (ook vegetarische gerechtjes voor op de bbq, geef aan in dieetwensen!)
  • Recreëren op de camping als daggast (volleyballen, voetballen, pingpongen, etc.) incl. alle drankjes, snacks en volledig verzorgde barbecue – de afwas doen wij!
  • Na de barbecue is er een campingborrel, met kampvuurtje en een muziekje kunnen de voetjes van de vloer
  • Voor de SUP-ers: 2 uur SUP-en onder begeleiding van 2 instructeurs
  • Voor de kanoërs: 2 uur onder begeleiding kanoën door de prachtige kreken van de Hoeksche Waard
  • Voor de games: begeleide spelen in kleine teams door host
  • Voor de overnachters: 1 of 2 nachten – een plek voor je tentje of caravan, een heerlijk ontbijtje op zaterdag en zondagochtend, lunch zaterdagmiddag, frisdrank en koffie/thee inbegrepen (pizza op vrijdagavond is voor eigen rekening, we laten pizza’s bezorgen op de camping)

Niet inclusief:

  • Kampeermiddel en kampeerspullen
  • Pizza op de vrijdagavond
  • Natuurlijk mag je je eigen favoriete drankje meenemen, wij schenken tijdens de bbq en borrel bier, wijn en fris.

We hebben 4 type kaarten voor deze dag + een extra kaart om te blijven overnachten (vrijdagnacht / zaterdagnacht  / vrijdag- en zaterdagnacht – er is een beperkt aantal plekken, dus wacht niet te lang:

Dagtickets Zaterdag 29 juni 2024
Man óf  vrouw alleen recreatie, barbecue en borrel (vanaf 17:00 uur) € 49,95
Man óf vrouw begeleid Kanoën, recreatie, barbecue en borrel € 69,95
Man óf vrouw  begeleid SUP-en, recreatie, barbecue en borrel € 84,95
Man óf vrouw Games, recreatie, barbecue en borrel € 69,95

–> Aan te vullen met één of twee overnachtingen op de camping en de volgende ochtend een heerlijk ontbijtje (en ochtendgymnastiek/yoga op de zondagochtend)  🙂 ook al slaap je met meerdere personen in een tentje of caravan, dien je allemaal zo’n extra erbij te kopen
vrijdagnacht € 24,95 (incl. ontbijt op zaterdag en lunch)
zaterdagnacht € 24,95 (incl. ontbijt op zondag)
2 nachten € 49,90 (incl. 2x ontbijt en 1x lunch)

De dagtickets zijn inclusief: bbq op zaterdag, gemiddeld 2 alcoholische drankjes en 3 frisdrankjes p.p., koffie/thee en onbeperkt water zijn de gehele dag inclusief!

We streven naar een gelijke man/vrouw verdeling, maar het kan natuurlijk iets afwijken. Een paar dagen voor het evenement ontvang je van ons een mail met uitgebreide informatie!

Is de activiteit die je had willen kiezen vol? Stuur ons dan een mailtje om op de wachtlijst te komen!

Zien we je daar?

❌ Evenement verlopen
This event expired on 30 juni 2024 00:00
🎟 Total tickets sold: 22
Organized By :  
Locatie van het evenement

Camping Polderland, Platte Schenkel 1a