Wandeling Natuurpark De Kampina – 25 juni 2023 – Oisterwijkse Vennen

Datum evenement:

25 juni 2023

Tijd evenement:

10:00

Locatie evenement:

Oisterwijkse Vennen

Deze activiteit is georganiseerd door één van onze community members!

Zondag 25 juni organiseren Ronald en Annelies (RoLies) weer een leuke wandeling. Er wordt in een rustig tempo gewandeld en ook worden er diverse stops gemaakt om uit te rusten, wat te eten, te drinken, foto’s te maken enz.

Deze wandeling is ongeveer 17 km door Natuurpark De Kampina bij de Oisterwijkse Vennen (Brabant).

Honden zijn, mits geregeld aangelijnd, welkom op deze route. De groep zal uit maximaal 25 wandelaars bestaan. Ga je ook mee wandelen? Meld je dan bij Carmen aan in de community en zij regelt jouw deelname.

Je moet lid zijn van onze community om meer informatie te kunnen inzien of te kunnen deelnemen aan deze activiteit en zodat je kunt aansluiten bij de aangemaakte Whatsappgroep.

De leden van onze community zijn singles die gewoon een keer iets leuks willen doen met anderen, singles die klaar zijn voor een serieuze relatie of een  vriendschap zoeken met gelijkgestemden. In je profiel kun je aangeven of je opzoek bent naar liefde, vriendschap of allebei. Ook kun je interesses aangeven en je kunt invullen in welke regio’s je een activiteit zou willen doen.

Wil jij erbij zijn? Wordt dan Mingle the Single community member (slechts €14,95 voor 3 maanden)!

Alle voordelen op een rijtje:

✔ Gemakkelijk nieuwe mensen leren kennen door te deelnemen aan een activiteit georganiseerd door andere members
✔ Gratis deelnemen aan de maandelijkse members borrels!
✔ Carpoolafspraken maken voor de Mingle the Single activiteiten met andere deelnemers
✔ Ontdek andere community leden met dezelfde interesse via de groepen
✔ Connect met andere leden, zoek op woonplaats of interesse en stuur direct een bericht

Door: Carmen

  • Oisterwijkse Vennen
  • Oisterwijk

Evenement details

  • 25 juni 2023 10:00   -   17:00
Deel dit evenement
Toevoegen aan agenda